Profesyonellerden 3D Modelleme Hizmeti

  • Anasayfa
  • Blog
  • Profesyonellerden 3D Modelleme Hizmeti
3D Modelleme
17Oca

Endüstriyel alanda çalışan firmalar her zaman olabilecek en iyi ürünlerin imalatını gerçekleştirmek ve müşterilerine kusursuz ürünler sunmak isterler. Birçok üründe sürece plastik malzemeler dahil olur. Kullanılacak olan plastik ürünler özel olarak tasarlanır ve üretim işlemleri gerçekleşir.

Plastik malzemeleri hazır bir şekilde almak ya da kalıp imalatı ile kendi üretmek isteyen firmaların ilk olarak modelleme hizmeti alması şarttır. 3D modelleme işlemleri plastik ürünleri ya da kalıpları satın alacak olan firmalar tarafından yapılamaz. Çünkü bu firmalar plastik enjeksiyon ya da kalıp işlemlerinde kullanılan makinelerin davranışlarına hakim değillerdir. Bu işlemler için Zidi Plastik gibi profesyonel firmalar ile çalışılması gerekir.

İhtiyacınız Olan Plastik Malzemeler Uzmanlar Tarafından Tasarlanıyor

Seri üretimde ya da tek seferlik kullanım için plastik malzemelere ihtiyaç duyuluyorsa bu ürünler dışarıdan hazır alınabildiği gibi özel bir şekilde de üretilebilmektedir. Maalesef birçok marka ürünler tam olarak onlara uymuyor olsa dahi hazır ürünleri kullanmayı tercih eder. Ancak bu hazır ürünler malzeme kalitesini ve üretim hızını düşürebilmektedir. Bu yüzden de ilk seçenek her zaman özel ürünlerin üretimi olur.

Zidi Plastik ile iletişime geçen firmalar taleplerini markaya ilettikten sonra markanın profesyonel tasarım ekipleri zaman kaybetmeden çalışmaya başlarlar. Profesyoneller tarafından gerçekleştirilen 3D modelleme işlemi sonrasında ürünlerin yapısı ortaya çıkacaktır. Tasarım sürecinde sürekli olarak iletişim halinde olunur ve her iki tarafın onayı olmadan üretim aşamasına geçiş yapılmaz.

Ortalama Kaliteyle Yetinmeyenlere 3D Modelleme Hizmeti

Plastik ürünler dünyanın her noktasında fazlaca kullanılıyor. Bugüne kadar tasarlanmış olan milyonlarca plastik malzeme olduğundan herhangi bir ürüne ihtiyaç duyan markalar daha önce üretilmiş olan malzemeleri denemeye başlıyorlar. Kendi ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamayan ancak yeterli oranda verim sunan ürünleri satın alıyorlar.

3D Modelleme

Ortalama bir üretim kalitesi istemeyen ve en iyi şekilde ürünlerini çıkarmak isteyen firmalar için durum çok daha farklı. Gerçekleşecek olan 3D modelleme işlemi ile birlikte tamamen taleplere uygun ürünlerin imalatı yapılıyor. Her yönüyle kusursuz bir plastik malzeme tasarlanıyor. Sonrasında da plastik enjeksiyon işlemleri ile birlikte sürecin sonuna geliniyor.

Aradığınız Her Ürünü Modelleyin

Plastik malzemeler özellikle elektronik ürünlerin içerisinde çok fazla kullanılır. Bazı durumlarda ürünün kendisi plastik ağırlıklı malzemedir. Plastik malzemelerin ebatlarında da bir sınır olmaz. Bazen 7-8 mm. ölçülerinde plastik malzemeler kullanılırken bazen 1 metrelik ürünlere ihtiyaç duyulur. Böyle bir durumda imkanları son derece geniş olan plastik üreticileri ile görüşülmesi gerekmektedir.

Ülkemizde çok uzun yıllardır hizmet veren Zidi Plastik firması 3D modelleme ve üretim aşamasında kusursuz bir hizmet sunuyor. Firmanın gerçekleştirdiği modelleme işlemlerinde hiçbir sınır bulunmamakta. İsterseniz metrelerce büyüklükte bir plastik malzemenin tasarımını gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken taleplerinizi en iyi şekilde iletmek olacaktır.

3D Modellemede Uygun Fiyat Arayanlara Doğru Adres

Plastik malzemelerin üretim aşamasında önemli bir aşama olan 3D modelleme işlemi için çok yüksek ücret taleplerinde bulunan firmalar oluyor. Genellikle müşterilerine göre fiyat değişikliği yapan bu firmalar üretim aşamasında ciddi maliyet artışlarına sebep olabilmekte. Bunlar yerine çok daha kurumsal bir yapı içerisinde hizmet veren firmalara yönelmek gerekli.

Plastik enjeksiyon sektörünün tepesinde yer alan Zidi Plastik bu aşamada da en doğru adres konumunda. Taleplerinizi iletmeden önce yapacağınız görüşmelerde oldukça net fiyatlar alabiliyorsunuz. Sonrasında sizlerden ekstra bir ücret talebi de olmuyor. Hem profesyonel bir hizmet almak hem de çok uygun ödemeler yapmak istiyorsanız Zidi Plastik ile çalışabilirsiniz.

Kategoriler: PLASTİK Etiketler: 3d modellemePlastik Enjeksiyon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Yardım merkezine hoşgeldiniz.

Sizi Arayalım
X